Wybrany wątek opinii
Ludziska proszę bez zbędnych komentarzy to jest mój tata ważne że żyje!!!!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
88
8
To ile tata jechał i czy udaje, ze zasłabł?
Do moderacji
Odpowiedz
12
25
Ludzie przestańcie pisać głupoty jak nie wiecie co było przyczyną, najważniejsze że człowiek (sąsiad) żyje.Wypadek każdemu sie moze zdazyc. NIECH PAN POWRACA DO ZDROWIA.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1