Wybrany wątek opinii

Ludziska proszę bez zbędnych komentarzy to jest mój tata ważne że żyje!!!!!!!!
Artur K (2020.02.03)
To ile tata jechał i czy udaje, ze zasłabł?
Fhahw (2020.02.03)
Ludzie przestańcie pisać głupoty jak nie wiecie co było przyczyną, najważniejsze że człowiek (sąsiad) żyje.Wypadek każdemu sie moze zdazyc. NIECH PAN POWRACA DO ZDROWIA.
Sąsiad Radek (2020.02.04)
Powrót do komentarzy