A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przy 30 na godzinę takie szkody
Zasłap po uderzeniu!? Zdrowia życzę . Dobrze że bez skutków przykrych dla innych
Był poobijany i nie mógł stać na nogach, miał cukrzyce i to było prawdopodobnie przyczyną zasłabnięcia. Na karetke sie dodzwonić to zanim przyjmą zgłoszenie to na sto pytań trzeba odpowiedzię i długo się czeka na przyjazd. Brawo Strażakom !!! zawsze są piersi.
Taaa widziałeś/ widziałaś licznik że głupoty piszesz !!
Nie pierwsi są z portalu
Mojej żonie przy 30 na godzinę poduszki nie odpalił a tu było że 7 dyszek
Na wsi każdy musi mieć prawo jazdy, bo nie ma autobusów. Zwłaszcza starsi ludzie, bo ich nie stać na taksówki, a i one nie chcą jeździć na dziurawe drogi po wioskach.
Po zniszczeniach samochodu nie widać, żeby jechał jak wariat. Zwłaszcza że nowsze samochody mają coraz cieńsze i słabsze blachy.
Ty znawca kłać się spać bo jutro do pracy
zabrać prawo jazdy ! :/