38
03.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przy 30 na godzinę takie szkody
12334577 (2020.02.03)

info

26  
  6
Zasłap po uderzeniu!? Zdrowia życzę . Dobrze że bez skutków przykrych dla innych
jank (2020.02.03)

info

18  
  2
Był poobijany i nie mógł stać na nogach, miał cukrzyce i to było prawdopodobnie przyczyną zasłabnięcia. Na karetke sie dodzwonić to zanim przyjmą zgłoszenie to na sto pytań trzeba odpowiedzię i długo się czeka na przyjazd. Brawo Strażakom !!! zawsze są piersi.
świade (2020.02.03)
Taaa widziałeś/ widziałaś licznik że głupoty piszesz !!
××× (2020.02.03)
Nie pierwsi są z portalu
Gugigi (2020.02.03)
Mojej żonie przy 30 na godzinę poduszki nie odpalił a tu było że 7 dyszek
Hiko (2020.02.03)
Na wsi każdy musi mieć prawo jazdy, bo nie ma autobusów. Zwłaszcza starsi ludzie, bo ich nie stać na taksówki, a i one nie chcą jeździć na dziurawe drogi po wioskach.
(2020.02.03)
Po zniszczeniach samochodu nie widać, żeby jechał jak wariat. Zwłaszcza że nowsze samochody mają coraz cieńsze i słabsze blachy.
(2020.02.03)
Ty znawca kłać się spać bo jutro do pracy
On 30 (2020.02.03)
zabrać prawo jazdy ! :/
Komendant Policji (2020.02.03)