W piątek, 31 października, po godz. 15 zostanie udostępniona dla ruchu ul. Wieżowa - informuje Zarząd Dróg. Remont odcinka od ul. Pocztowej do Przymurze zrealizował i sfinansował deweloper, który zbudował obok budynek mieszkalny.
Jak informuje Zarząd Dróg, drobne prace będą jeszcze na tym odcinku trwały do końca listopada. - Zgodnie z zapisami umowy roboty realizowane są staraniem i na koszt inwestora - dodają urzędnicy.
Super sprawa, tylko trzeba wspomóc budowę kamienic Państwa Przespolewskich, bo są na 3 miejscu za Placem Konstytucji i kamieniczką na rogu St. Rynek / Wigilijna.
Urzędnicy i radni którzy dopuścili do budowy ten szkaradny budynek powinni zostać zwolnieni. Zero retrowersji i zniszczenie starówki, ale widać kawałek drogi ich zadowilił żeby przymknąć oko.