UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urzędnicy i radni którzy dopuścili do budowy ten szkaradny budynek powinni zostać zwolnieni. Zero retrowersji i zniszczenie starówki, ale widać kawałek drogi ich zadowilił żeby przymknąć oko.

Szkaradny Budynek