Wybrany wątek opinii

Super sprawa, tylko trzeba wspomóc budowę kamienic Państwa Przespolewskich, bo są na 3 miejscu za Placem Konstytucji i kamieniczką na rogu St. Rynek / Wigilijna.
(2025.10.31)
Na koszt tych którzy kupią mieszkania od dewelopera
Don (2025.10.31)
Powrót do komentarzy