Wybrany wątek opinii
Super sprawa, tylko trzeba wspomóc budowę kamienic Państwa Przespolewskich, bo są na 3 miejscu za Placem Konstytucji i kamieniczką na rogu St. Rynek / Wigilijna.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Na koszt tych którzy kupią mieszkania od dewelopera
Do moderacji
Odpowiedz
0
1