UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co kogo to interesuję proponuję się zabrać za dziury na ulicach a nie robicie remonty co dziennie przejeżdża z 20 samochodów i marnujcie pieniądze
Krr
A co kogo to interesuję proponuję się zabrać za dziury na ulicach a nie robicie remonty co dziennie przejeżdża z 20 samochodów i marnujcie pieniądze
Krr