UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co kogo to interesuję proponuję się zabrać za dziury na ulicach a nie robicie remonty co dziennie przejeżdża z 20 samochodów i marnujcie pieniądze

Krr

Anuluj