UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super sprawa, tylko trzeba wspomóc budowę kamienic Państwa Przespolewskich, bo są na 3 miejscu za Placem Konstytucji i kamieniczką na rogu St. Rynek / Wigilijna.
Super sprawa, tylko trzeba wspomóc budowę kamienic Państwa Przespolewskich, bo są na 3 miejscu za Placem Konstytucji i kamieniczką na rogu St. Rynek / Wigilijna.