UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super sprawa, tylko trzeba wspomóc budowę kamienic Państwa Przespolewskich, bo są na 3 miejscu za Placem Konstytucji i kamieniczką na rogu St. Rynek / Wigilijna.


Anuluj