UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urzędnicy i radni którzy dopuścili do budowy ten szkaradny budynek powinni zostać zwolnieni. Zero retrowersji i zniszczenie starówki, ale widać kawałek drogi ich zadowilił żeby przymknąć oko.
Szkaradny Budynek