UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urzędnicy i radni którzy dopuścili do budowy ten szkaradny budynek powinni zostać zwolnieni. Zero retrowersji i zniszczenie starówki, ale widać kawałek drogi ich zadowilił żeby przymknąć oko.

Szkaradny Budynek

Anuluj