W deszczu wypadli z drogi

17
09.07.2019
W deszczu wypadli z drogi
fot.Michał Skroboszewski
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś (9 lipca) około godz. 17 na DK 22 na wysokości Karczowisk Górnych. Dwa auta wpadły w poślizg i wylądowały w rowie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy jadący tą drogą muszą liczyć się z utrudnieniami. Zobacz zdjęcia.
Podczas opadów deszczu kobieta kierująca audi, jadąc drogą DK22, na słynnych zakrętach wpadła poślizg i zjechała do rowu. Kilkanaście minut później na tym samym zakręcie kierowca opla, również wpadł w poślizg, uderzając przy tym w renault.
   Opel także wylÄ…dowaÅ‚ w rowie (tuż obok audi) przewracajÄ…c siÄ™ na bok. Czwarty samochód biorÄ…cy udziaÅ‚ w kolizji to volkswagen, który zostaÅ‚ obsypany częściami opla i renault, które zderzyÅ‚y siÄ™ tuż przed nim.
   Na szczęście nikomu nic siÄ™ nie staÅ‚o i policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizjÄ™. 
   Droga byÅ‚a poczÄ…tkowo zablokowana w obu kierunkach, jednak szybko wprowadzono ruch wahadÅ‚owy. Utrudnienia potrwajÄ… do czasu usuniÄ™cia wszystkich pojazdów z miejsca kolizji.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To że od lat są tam kolizje i wypadki, to nic nie znaczy, i tak powodem będzie "nie dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych" bo w naszym kraju jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś odpowiadał za felerne zaprojektowanie czy nie właściwe wykonanie i oznakowanie lub stan nawierzchni. Nie, bo wtedy trzeba by wypłacić odszkodowanie, a niestety dalej panuje przekonanie, że władza nigdy niczemu nie jest winna.
AudiDriver (2019.07.09)
@ AudiDriver - wez zimny prysznic. Ta droga byla polozona ponad 50 lat temu, dla innego ruchu. Jesli ktos ja teraz chce uzywac, to musi sie do niej dostosowac.
x3 (2019.07.09)

info

50  
  1
@AudiDriver - niedostosowanie. ..
@AudiDriver widać że z ciebie kierowca jak z koziej du py trąba, zapewne mistrz prostej hehe.
bynio199 (2019.07.09)

info

20  
  6
Kiedyś w Modzie Polskiej sprzedawano brazylijskie buty z informacją, by nie nosić je w czasie deszczu, tak część kierowców powinna nie używać auta w porze deszczowej.
(2019.07.09)

info

28  
  2
Każdy Twój komentarz jest śmieszniejszy od poprzedniego.
Driver nie audi (2019.07.09)
dzisiejszy kaskadowy pomiar prędkości i dbanie o bezpieczeństwo na drodze się udały że ho ho. .Nie ma co. ..
(2019.07.09)

info

6  
  2
Co do pomiaru predkosci to sa co swiatlami ostrzegaja przed kontrola. A taki leb najpierw zwolni a pozniej rura i zeby nikogo z rodziny ostrzegajacego nie trafil. Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje. Moze sie spotkamy.
Gosc (2019.07.09)
@Gosc - Nie trzeba mrugać światłami, o YANOSIKU słyszałeś kamerzysto, a może dzbanie
gość2 (2019.07.09)
Idioci niech siÄ™ przesiada na pks pkp. Mistrzowie suchej prostej
korba666 (2019.07.09)

info

5  
  2