W deszczu wypadli z drogi
fot.Michał Skroboszewski
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś (9 lipca) około godz. 17 na DK 22 na wysokości Karczowisk Górnych. Dwa auta wpadły w poślizg i wylądowały w rowie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy jadący tą drogą muszą liczyć się z utrudnieniami. Zobacz zdjęcia.