UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do pomiaru predkosci to sa co swiatlami ostrzegaja przed kontrola. A taki leb najpierw zwolni a pozniej rura i zeby nikogo z rodziny ostrzegajacego nie trafil. Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje. Moze sie spotkamy.
Gosc