UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do pomiaru predkosci to sa co swiatlami ostrzegaja przed kontrola. A taki leb najpierw zwolni a pozniej rura i zeby nikogo z rodziny ostrzegajacego nie trafil. Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje. Moze sie spotkamy.

Gosc