Wybrany wątek opinii

Co do pomiaru predkosci to sa co swiatlami ostrzegaja przed kontrola. A taki leb najpierw zwolni a pozniej rura i zeby nikogo z rodziny ostrzegajacego nie trafil. Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje. Moze sie spotkamy.
Gosc (2019.07.09)
@Gosc - Nie trzeba mrugać światłami, o YANOSIKU słyszałeś kamerzysto, a może dzbanie
gość2 (2019.07.09)
@Gosc - lecz się
bmw (2019.07.09)
@Gosc - "Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje" - Też będę tak robił "BRAWO ORMO"
(2019.07.10)
Powrót do komentarzy