Wybrany wątek opinii
Co do pomiaru predkosci to sa co swiatlami ostrzegaja przed kontrola. A taki leb najpierw zwolni a pozniej rura i zeby nikogo z rodziny ostrzegajacego nie trafil. Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje. Moze sie spotkamy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
13
@Gosc - Nie trzeba mrugać światłami, o YANOSIKU słyszałeś kamerzysto, a może dzbanie
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Gosc - lecz się
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Gosc - "Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje" - Też będę tak robił "BRAWO ORMO"
Do moderacji
Odpowiedz
3
0