Wybrany wątek opinii

To że od lat są tam kolizje i wypadki, to nic nie znaczy, i tak powodem będzie "nie dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych" bo w naszym kraju jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś odpowiadał za felerne zaprojektowanie czy nie właściwe wykonanie i oznakowanie lub stan nawierzchni. Nie, bo wtedy trzeba by wypłacić odszkodowanie, a niestety dalej panuje przekonanie, że władza nigdy niczemu nie jest winna.
AudiDriver (2019.07.09)
@AudiDriver - niedostosowanie. ..
(2019.07.09)
Każdy Twój komentarz jest śmieszniejszy od poprzedniego.
Driver nie audi (2019.07.09)
Powrót do komentarzy