Wybrany wątek opinii
To że od lat są tam kolizje i wypadki, to nic nie znaczy, i tak powodem będzie "nie dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych" bo w naszym kraju jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś odpowiadał za felerne zaprojektowanie czy nie właściwe wykonanie i oznakowanie lub stan nawierzchni. Nie, bo wtedy trzeba by wypłacić odszkodowanie, a niestety dalej panuje przekonanie, że władza nigdy niczemu nie jest winna.
Do moderacji
Odpowiedz
19
31
@AudiDriver - niedostosowanie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Każdy Twój komentarz jest śmieszniejszy od poprzedniego.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7