UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To że od lat są tam kolizje i wypadki, to nic nie znaczy, i tak powodem będzie "nie dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych" bo w naszym kraju jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś odpowiadał za felerne zaprojektowanie czy nie właściwe wykonanie i oznakowanie lub stan nawierzchni. Nie, bo wtedy trzeba by wypłacić odszkodowanie, a niestety dalej panuje przekonanie, że władza nigdy niczemu nie jest winna.

AudiDriver