A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gosc - lecz siÄ™
Jak widzisz cym.bale, że po asfalcie płynie rzeka to zwolnij, bo twój wóz to nie amfibia. Opona nie odprowadzi tak dużej ilości wody i latasz jak po lodzie.
TIRowcy powinni go namierzyć i odpowiednio nauczyć szacunku do innych kierowców. Chętnie bym się przyłączył do takiej lekcji
Co byście nie pisali, to i tak wsiowych nie nauczycie jeździć, no chyba, że sprawna i skuteczna Policja, ale jak na razie takiej nie mamy.
@Gosc - "Ostrzegam ze jezdze z kamerka i bede tych tzw dobrych wysylal po nagrode na policje" - Też będę tak robił "BRAWO ORMO"
łyse stare opony
Same wozy formuły F1.Mam nadzieje ze będą całki i żaden z nich nie wróci już na publiczne drogi.