Tylu pielęgniarek nie ma nawet w szpitalu...
Bożena Konkol, dyrektor Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej (fot. WS).
Na widowni przeważały panie, na scenie zresztą też. Byli i panowie, ale ci stanowili zdecydowaną mniejszość. Dziś (13 maja) w dużej sali kinowej Światowida odbyła się jubileuszowa gala z okazji 60-lecia Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej, spadkobierczyni całego szkolnictwa medycznego w powojennym Elblągu. Zobacz zdjęcia.