UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nigdzie nie muszą iść bo wszędzie z pocałowaniem ręki je przyjmą do pracy. .. .nie ma nowych a obecne się starzeją. .. .zatem lepiej szykujcie prezenty bo niedługo nie będzie was miał kto obsługiwać a w Unii im lepiej płacą; P

lekarz