UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szacunek dla każdej pracy i to najlepiej wykonywanej jest istotą naszego życia. .. .. Pozdrawiam wszystkie absolwentki elbląskiego medyka. .. . To kawałek historii miasta i jego mieszkańców, to także najbliższe nam osoby, sąsiadki, znajome, które w trudnych chwilach wspierają nas tu i teraz. .. .No cóż malkontentów nie brak, nie wszystkim dają ordery. Ale za to w sercach pozostaje wdzięczność i życzliwość. ..

klm

Anuluj