UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
duże słowa uznania do naszych miłych pań pielęgniarek. jako kilka krotny pacjent szpitala poznałem wasz trud i oddanie człowiekowi. to jest bardzo trudny zawód jak i bardzo odpowiedzialny. połowa pielęgniarek szpitali ma uszkodzone kręgosłupy. , a mimo to pracują. nie raz spotykają się ze złośliwymi uwagami. wg mnie są ludzie nie poważni i nie bierzcie sobie tego miłe panie do swego serca. wszystkiego najlepszego i końskiego zdrowia i wytrwałości.
WIERNY PACJENT