UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

duże słowa uznania do naszych miłych pań pielęgniarek. jako kilka krotny pacjent szpitala poznałem wasz trud i oddanie człowiekowi. to jest bardzo trudny zawód jak i bardzo odpowiedzialny. połowa pielęgniarek szpitali ma uszkodzone kręgosłupy. , a mimo to pracują. nie raz spotykają się ze złośliwymi uwagami. wg mnie są ludzie nie poważni i nie bierzcie sobie tego miłe panie do swego serca. wszystkiego najlepszego i końskiego zdrowia i wytrwałości.

WIERNY PACJENT