UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowieku Ty nie wiesz co mówisz nigdy nic nie dałeś nikomu tylko opluwac potrafisz popracuj tydzień jako pielęgniarz to Ci się odechce. A składki zdrowotnej pewnie nie płacisz bo kombinujesz na czarno


Anuluj