UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowieku Ty nie wiesz co mówisz nigdy nic nie dałeś nikomu tylko opluwac potrafisz popracuj tydzień jako pielęgniarz to Ci się odechce. A składki zdrowotnej pewnie nie płacisz bo kombinujesz na czarno
Człowieku Ty nie wiesz co mówisz nigdy nic nie dałeś nikomu tylko opluwac potrafisz popracuj tydzień jako pielęgniarz to Ci się odechce. A składki zdrowotnej pewnie nie płacisz bo kombinujesz na czarno