Trzy Korony w pełnym słońcu

15
05.06.2011
Trzy Korony w pełnym słońcu
Orkiestra zagrała na Starym Rynku (fot. RG)
Dziś (5 czerwca) na Starym Rynku - w ramach cyklu „Coolturalna Starówka” - odbył się wyjątkowy koncert. Zagrała orkiestra dęta „Trzy Korony” ze Szwecji. Zobacz więcej zdjęć.
Zespół istnieje już blisko 20 lat i ma na swoim koncie 3 płyty CD. Gra tradycyjne marsze, utwory ludowe, klasyczne, operetki i melodie rozrywkowe. Występy "Trzech koron" cieszą się ogromną popularnością. Dziś na elbląskiej starówce też znalazł słuchaczy.
   Dyrygent orkiestry przyznał nam, że zdziwił go upał, bo w Szwecji lato jeszcze się nie zaczęło.
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fajny koncert, poprosimy więcej
szym (2011.06.05)

info

0  
  0
Brawo Szwedzi, dziękujemy za piękny koncert i za to, że chciało się Państwu zagrac dla nas mimo upału. Taak Sveden :)
(2011.06.05)

info

0  
  0
Świetny koncert!Poprosimy o więcej takich fajnych imprez na Starym Mieście!
basia teatromanka (2011.06.05)

info

0  
  0
A Wy myślicie że zagrali ot tak sobie? Otóż nie, zagrali po to aby zareklamować kolejny bank w tle!!Reklama banku powinna być zamazana czyż nie?
(2011.06.05)

info

0  
  0
A i jeszcze jedno. Elblążanie powinni uczyć się od nich pogody ducha, uśmiechu i podejścia do życia bez wiecznego narzekania. Widac było że to co robią sprawia im radość. Muzyka idealna na taki dzień. Mam nadzieję że więcej będzie takich koncertów na Starówce.
(2011.06.05)

info

0  
  0
He he jak zgarneli kupę kasy to każdy byłby uśmiechnięty
(2011.06.05)

info

0  
  0
Polska chory kraj, zajmijcie sie Smoleńskiem lepiej, bo tylko to potraficie żal
(2011.06.05)

info

0  
  0
Niech rząd pochwali sie ile zmarnotrawił kasy na ten cyrk?Cyrk smoleński
(2011.06.06)

info

0  
  0
Kto wpadł na pomysł z tym miejscem - zamiast gdzieś przy nowym ratuszu czy bramie targowej to posadzili ich vis a vis tych obrzydliwych pozamechowskich kamienic(chyba dla tych pijaczków na ławkach) no i jak to napisano w tytule "w pełnym słońcu" - mógł ktoś pomyśleć o jakimś zadaszeniu. .. .nawet krzesełka sami sobie musieli przynieść. .. organizatorzy koncertu się nie popisali
(2011.06.06)

info

0  
  0
Uuu to dopiero by było jakby przy Ratuszu zrobili konkurencje dla mszy - byłaby jazda
(2011.06.06)

info

0  
  0