UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam takie zdanie i odpowiedź. Gdyby ta droga 22 zamiast Elbląg z Malborkiem laczyła Olsztyn dajmy na to z Barczewem czy Olsztynkiem albo tylko z jakąś plażą w lesie, dawno byłaby to bezkolizyjna, czteropasmowa droga szybkiego ruchu.