UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś zna przyczyny wypadku? Swoją drogą...po jakiego grzyba budować drogę o klasyfikacji "S" która ma tylko dwa pasy?! GDDKiA to już całkiem powariowało z tymi remontami typu "wyprostować zakręty". Cała trasa 22 powinna być 4 pasmowa...A odcinek Elbląg-Malbork to dramat! Ruch jak na siódemce, a tu dwa pasy, przez wsie, skrzyżowania, przejścia dla pieszych, etc. Ktoś z Was też ma takie same zdanie?

Gisc123

Anuluj