Wybrany wątek opinii
Kierowca (nie pasażer) Passata zginął na miejscu.
Łączymy się w bólu, szkoda ludzkiego życia :/.
Do moderacji
Odpowiedz
22
2
Ciekawe kto to....
Do moderacji
Odpowiedz
0
4