UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam takie zdanie i odpowiedź. Gdyby ta droga 22 zamiast Elbląg z Malborkiem laczyła Olsztyn dajmy na to z Barczewem czy Olsztynkiem albo tylko z jakąś plażą w lesie, dawno byłaby to bezkolizyjna, czteropasmowa droga szybkiego ruchu.