Pijany kierowca uderzył mazdą w słup
(fot. KMP w Elblągu)
W piątek ok. godz. 21 kierowca mazdy uderzył w słup energetyczny na drodze krajowej nr 22 na wysokości Nowego Dworu Elbląskiego. Jak się okazało, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.... Droga na czas pracy służb będzie zablokowana w obu kierunkach (na Elbląg i Malbork), policjanci kierują na objazd.