Wybrany wątek opinii

Po co to żyje
Fu (2025.12.26)
@Fu - Dup Mazdą w słup, piją chlejąl lulki palą, ledwo wiochy nie rozwalą, I niczego się nie bójta, kiedy obok macie wójta.
Ksiundz (2025.12.27)
Powrót do komentarzy