A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to nie jest słup... to sa nogi od maszyny UFO atakujacej ziemię jak w Wojnie Światów, ,takie same figury! to się dzieje!! Gdzie mój plecak ewkauacyjny???? ucccieeekaaaammmmm; -P elo 600
To nie jest słup - to brzoza smoleńska... bo zawadził skrzydłem...
" Nic mu się nie stało " farciarz.
@Fu - Dup Mazdą w słup, piją chlejąl lulki palą, ledwo wiochy nie rozwalą, I niczego się nie bójta, kiedy obok macie wójta.
Elvis Presley... też dawał koncerty zawiany, tańczył I obracał, się na pięcie, ŝpiewał - bo był też lubiany, jak słup co dawał wysokie napięcie
Dobrze że prezydent batyr nie podpisał ustawy podnoszącej ceny alkohou. Po spowiedzi można znowu jeździć po pijaku.
A po co te PO
Może z pasterki wracał. W Polsce 99% wypadków powodują katoliki
pijak potrafi
Marcinek z Zatorza?