32
26.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to nie jest słup... to sa nogi od maszyny UFO atakujacej ziemię jak w Wojnie Światów, ,takie same figury! to się dzieje!! Gdzie mój plecak ewkauacyjny???? ucccieeekaaaammmmm; -P elo 600
(2025.12.27)

info

1  
  9
To nie jest słup - to brzoza smoleńska... bo zawadził skrzydłem...
(2025.12.27)

info

8  
  12
" Nic mu się nie stało " farciarz.
Zgnilizna . (2025.12.27)

info

3  
  1
@Fu - Dup Mazdą w słup, piją chlejąl lulki palą, ledwo wiochy nie rozwalą, I niczego się nie bójta, kiedy obok macie wójta.
Ksiundz (2025.12.27)
Elvis Presley... też dawał koncerty zawiany, tańczył I obracał, się na pięcie, ŝpiewał - bo był też lubiany, jak słup co dawał wysokie napięcie
(2025.12.27)
Dobrze że prezydent batyr nie podpisał ustawy podnoszącej ceny alkohou. Po spowiedzi można znowu jeździć po pijaku.
Zło przyciąga (2025.12.27)

info

5  
  17
A po co te PO
Rychu79 (2025.12.27)
Może z pasterki wracał. W Polsce 99% wypadków powodują katoliki
(2025.12.27)

info

5  
  16
pijak potrafi
okoniowaty (2025.12.27)
Marcinek z Zatorza?
Taaaa (2025.12.27)

info

4  
  1