Wybrany wątek opinii
Droga jest zablokowana jak by była jakaś katastrofa - tyle się służb najechało że nie było jak przejechać ? - dlaczego wy utrudniacie ludziom życie ? - objazdy itd z takiego POwodu ?... ogarnijcie się !
Do moderacji
Odpowiedz
11
19
POwoli zacznij ty się ogarniać, wam się należy wolny przejazd, nie ważne co się stało.
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
A po co te PO
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Ty się ogarnij Śliwa
Do moderacji
Odpowiedz
1
4