Wybrany wątek opinii

Droga jest zablokowana jak by była jakaś katastrofa - tyle się służb najechało że nie było jak przejechać ? - dlaczego wy utrudniacie ludziom życie ? - objazdy itd z takiego POwodu ?... ogarnijcie się !
(2025.12.26)
POwoli zacznij ty się ogarniać, wam się należy wolny przejazd, nie ważne co się stało.
(2025.12.26)
A po co te PO
Rychu79 (2025.12.27)
Ty się ogarnij Śliwa
(2025.12.27)
Powrót do komentarzy