UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga jest zablokowana jak by była jakaś katastrofa - tyle się służb najechało że nie było jak przejechać ? - dlaczego wy utrudniacie ludziom życie ? - objazdy itd z takiego POwodu ?... ogarnijcie się !
Droga jest zablokowana jak by była jakaś katastrofa - tyle się służb najechało że nie było jak przejechać ? - dlaczego wy utrudniacie ludziom życie ? - objazdy itd z takiego POwodu ?... ogarnijcie się !