UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga jest zablokowana jak by była jakaś katastrofa - tyle się służb najechało że nie było jak przejechać ? - dlaczego wy utrudniacie ludziom życie ? - objazdy itd z takiego POwodu ?... ogarnijcie się !


Anuluj