Wybrany wątek opinii
Szkoda, szkoda że nie spadł na łeb.
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
Swojemu ojcu, też byś tak życzyt? Patola.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
A ty pewnie byś wolał aby twój pijany ojciec uderzył w kogoś czy w słup
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
patolą jest ten co po pijaku wsiada do auta!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0