Wybrany wątek opinii

Szkoda, szkoda że nie spadł na łeb.
(2025.12.26)
Swojemu ojcu, też byś tak życzyt? Patola.
(2025.12.27)
A ty pewnie byś wolał aby twój pijany ojciec uderzył w kogoś czy w słup
(2025.12.27)
patolą jest ten co po pijaku wsiada do auta!!!!!
(2025.12.28)
Powrót do komentarzy