UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z automatu ciał bym nożycami hydraulicznymi auto na części i sprzedawał na złom, nie wyciągać podzespołów tylko ciąć a pijaka do więzienia
TakiJestemO
Z automatu ciał bym nożycami hydraulicznymi auto na części i sprzedawał na złom, nie wyciągać podzespołów tylko ciąć a pijaka do więzienia
TakiJestemO