UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopie, 2,6 promila, widziałeś drogę w ogóle?? Ciężko było auto zostawić i poprosić kogoś o podwiezienie? Dobrze, że nikomu nie zrobił krzywdy..
Chłopie, 2,6 promila, widziałeś drogę w ogóle?? Ciężko było auto zostawić i poprosić kogoś o podwiezienie? Dobrze, że nikomu nie zrobił krzywdy..