UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chłopie, 2,6 promila, widziałeś drogę w ogóle?? Ciężko było auto zostawić i poprosić kogoś o podwiezienie? Dobrze, że nikomu nie zrobił krzywdy..


Anuluj