Wybrany wątek opinii

Z automatu ciał bym nożycami hydraulicznymi auto na części i sprzedawał na złom, nie wyciągać podzespołów tylko ciąć a pijaka do więzienia
TakiJestemO (2019.07.20)
Też go pociąć ;)
(2019.07.20)
Powrót do komentarzy