Opel wpadł do rowu z wodą. W aucie były dzieci

28
06.07.2010
Opel wpadł do rowu z wodą. W aucie były dzieci
(fot. WS)
Dziś (6 lipca) tuż po godzinie 12 na drodze z Gronowa Elbląskiego do Jegłownika miało miejsce groźne zdarzenie drogowe. Prowadzone przez kobietę auto z dwójką dzieci w środku wpadło do rowu z wodą. Na szczęście obyło się bez ofiar. Ruch na drodze był przez kilkadziesiąt minut całkowicie zablokowany. Zobacz więcej zdjęć.
Kobieta z dwójką małych dzieci jechała oplem vectrą drogą z Gronowa Elbląskiego w kierunku Jegłownika. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w pewnym momencie nastąpiło uszkodzenie prawej przedniej opony w oplu. W wyniku tego auto "ściągnęło" w prawo. Samochód obróciło o 180 stopni i wpadł do rowu z wodą dachując. Przejeżdżający tamtędy przypadkowy kierowca widząc, co się dzieje ruszył na pomoc. Wyciągnął z zanurzonego opla dwójkę małych dzieci. W międzyczasie przyjechała policja, straż pożarna i karetki pogotowia. Strażacy musieli użyć sprzętu aby wyciągnąć z auta zaklinowaną w nim kobietę. Pogotowie zabrało kobietę z dwójką dzieci do szpitala na badania. Do zdarzenia doszło ok. 2 km przed Jegłownikiem.
   [fotoc]
   Strażacy za pomocą specjalnego dźwigu wyciągnęli opla z wody na skraj drogi. Samochód uległ praktycznie całkowitemu zniszczeniu. Kierująca była trzeźwa. Dochodzenie policyjne wyjaśni okoliczności tego zdarzenia.
   
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak to jest ja jeździ się na starych zużytych oponach kupionych "po okazji"
izi (2010.07.06)

info

0  
  0
Bardzo dobrze ze nic sie im nie stalo.
(2010.07.06)

info

0  
  0
ciekawe czy dzieciary w fotelikach siedzialy
(2010.07.06)

info

0  
  0
Do ciekawskiego. .. .tak dzieci w fotelikach jechaly!!!!apropo kierowcy ktory pomagal-nie byl on tam sam bo rowniez pomagala mu tez moja siostra ktora jadac tamtedy zatrzymala sie widzac wypadek.
(2010.07.06)

info

0  
  0
Mam nadzieje, ze nie odniesli powaznych obrazen. Biedne dzieciaczki najadły sie strachu. Wspołczuje pani ktora kierowała, trauma na wiele lat, wiem cos o tym.
Gronowianka (2010.07.06)

info

0  
  0
"Baba za kierownica" a tak bezpiecznie one kieruja
(2010.07.06)

info

0  
  0
odpie. .. się od kobiet! W sieci się roi od statystyk, artykułów, że to WŁASNIE FACECI częściej powodują wypadki.
wrry (2010.07.06)

info

0  
  0
Faceci częściej powodują bo jeździ nas więcej :)
wojti (2010.07.06)

info

0  
  0
Debilu czytaj co jest napisane, a poźniej komentuj. Powodem wypadku nie był brak umiejętności Pani siedzącej za kierownicą, tylko awaria samochodu. Ciekawe jakbyś komentował gdyby to Twoja zona cudem wyszła z takiego wypadku???Też byś mówił:" Baba za kierownicą"???Palant
(2010.07.06)

info

0  
  0
Faktycznie, PALANT DO POTĘGI!!!!!
(2010.07.06)

info

0  
  0