UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieje, ze nie odniesli powaznych obrazen. Biedne dzieciaczki najadły sie strachu. Wspołczuje pani ktora kierowała, trauma na wiele lat, wiem cos o tym.
Gronowianka
Mam nadzieje, ze nie odniesli powaznych obrazen. Biedne dzieciaczki najadły sie strachu. Wspołczuje pani ktora kierowała, trauma na wiele lat, wiem cos o tym.
Gronowianka