UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieje, ze nie odniesli powaznych obrazen. Biedne dzieciaczki najadły sie strachu. Wspołczuje pani ktora kierowała, trauma na wiele lat, wiem cos o tym.

Gronowianka

Anuluj