UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do ciekawskiego. .. .tak dzieci w fotelikach jechaly!!!!apropo kierowcy ktory pomagal-nie byl on tam sam bo rowniez pomagala mu tez moja siostra ktora jadac tamtedy zatrzymala sie widzac wypadek.
Do ciekawskiego. .. .tak dzieci w fotelikach jechaly!!!!apropo kierowcy ktory pomagal-nie byl on tam sam bo rowniez pomagala mu tez moja siostra ktora jadac tamtedy zatrzymala sie widzac wypadek.