UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do ciekawskiego. .. .tak dzieci w fotelikach jechaly!!!!apropo kierowcy ktory pomagal-nie byl on tam sam bo rowniez pomagala mu tez moja siostra ktora jadac tamtedy zatrzymala sie widzac wypadek.


Anuluj