UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Debilu czytaj co jest napisane, a poźniej komentuj. Powodem wypadku nie był brak umiejętności Pani siedzącej za kierownicą, tylko awaria samochodu. Ciekawe jakbyś komentował gdyby to Twoja zona cudem wyszła z takiego wypadku???Też byś mówił:" Baba za kierownicą"???Palant


Anuluj