A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziwne ze na zdjeciu ta ferelna opona jest cala O. o
On pewnie nie ma zony-bo kto by chcial takiego palanta z takim zdaniem o kobietach. .. .a jezeli jakims cudem jestes zonaty. .. CHLOPIE TO CALUJ JA PO STOPACH ZE CIE CHCIALA. ..
baba za kierownica i wszy6stko jasne a przeglad na lewo zalatwiany
Baby to masz w nosie, a na "lewo" to cie zrobili
No jak zwykle komentarze na kobiety. A to faceci powodują więcej wypadków, tak mówią statystyki. Więcej facetów jeździ po pijanemu. Najłatwiej wine na kobietę zwalić. Kazdemu to się może przytrafić. A do tego od bab. Baby to ty masz w nosie i chyba tylko to masz, bo rozumu za grosz. Odrazu widać, że żyjesz, jak w czasach, gdy kobieta była tylko do usługiwania.
Kiedy kobieta od roku nie zrobiła wypadku pokaz jej jak się wrzuca drugi bieg. Tyle w temacie.
Przedłuży się budowa drogi ekspresowej nr 7
Nawet o trzy miesiące może przedłużyć się budowa drogi ekspresowej numer siedem na odcinku od Elbląga do Ostródy. Na wysokości Pasłęka prace są wstrzymane w związku z wykryciem tam śladów dawnego osadnictwa. Jak wyjaśnia Marek Gierałtowski kierownik oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Elblągu zgodnie prawem teren zostanie teraz przebadany przez firmę archeologiczną, która została wyłoniona w przetargu. Odcinek drogi z Elbląga do Ostródy miał zostać oddany do użytku do końca przyszłego roku. Mimo opóźnień wykonawca zapewnia, że do rozpoczęcia mistrzostw Euro 2012 będzie można podróżować tą trasą z Elbląga do Warszawy. Natomiast odcinek ekspresowej siódemki w kierunku Gdańska zostanie oddany do użytku rok później - w 2013 roku
"BABA ZA KIEROWNICA" a reszta idiotek sadzi, ze parytet zmieni prawa fizyki. I przed jazdy sprawdza sie ( pobieznie ) stan pojazdu ! ( leniwe krowy) bo przez Wasza bezmyslnosc gina ludzie
jak widać na zdjęciu prawa przednia opona jest cała, więc co uległo uszkodzeniu ???
Prosze przestac mnie rozsmieszac i przytaczac statystyki. To nie ulega najmniejszej watpilowsci ze kobiety sa fatalnymi kierowcami( zdarzaja sie wyjatki od reguly - 1 na 1000 ). Zacznijscie chodzic piechata bo to co sie robi z 30 latkami to epidemia - mamcie tylko wielkosci lotniskowca !, Przestanice jak slodkie idotki wpatrywac sie w seriale i tance z gwiazdami i same zacznijcie sie ruszac ! 90 % kobiet jest zdradzana i wiekszosc nie wie o tym jak myslicie dlaczego "wasi" faceci ucekaja do mlodszych lasek ? TAK TAK maja dosyc kaszalotow w domu, a wy jeszcze sobie wmawiacie ze facet lubi miec potrzymac za co - to dlaczego taz sporadycznie sie kocha z wami ?!