UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Stop_drzewom - Pojawił się anty drzewiarz. Gdyby wolniej jechał, problemu by nie było. ja nasadził bym więcej drzew, bo dają cień i wytchnienie. Dużo lepiej się jedzie (nie zapie**a) drogą z drzewami. Może pobocza na 15 metrów, dywaniki puchowe jeszcze porobić dla kierowców z ciężką nogą. Mistrzowie, zapytala na zderzaku i byle przyhamować i już panika, drzewa winne.