Wybrany wątek opinii

Wyklepie się! Za dwa tygodnie za Shellem będzie stać jako nówka blaszka nieśmigana.
J2333 (2019.06.16)
@J2333 - i zderzak prawie ok.
(2019.06.16)
Masz rację tam połowa jest przywożona na lawecie i w pobliskim warsztacie,, reanimowana"
Ciekawski (2019.06.16)
Powrót do komentarzy