Wybrany wątek opinii
Wyklepie się! Za dwa tygodnie za Shellem będzie stać jako nówka blaszka nieśmigana.
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
@J2333 - i zderzak prawie ok.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Masz rację tam połowa jest przywożona na lawecie i w pobliskim warsztacie,, reanimowana"
Do moderacji
Odpowiedz
7
1