UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Stop_drzewom - Pojawił się anty drzewiarz. Gdyby wolniej jechał, problemu by nie było. ja nasadził bym więcej drzew, bo dają cień i wytchnienie. Dużo lepiej się jedzie (nie zapie**a) drogą z drzewami. Może pobocza na 15 metrów, dywaniki puchowe jeszcze porobić dla kierowców z ciężką nogą. Mistrzowie, zapytala na zderzaku i byle przyhamować i już panika, drzewa winne.