UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fotki nic nie potwierdzają, ale statystyki mówiące o tym, że jeśli jedzie samochód to w zdecydowanej większości jest prowadzony przez mężczyznę. Zauważ, że jeśli w samochodzie siedzi facet i kobieta, to za kierownicą w 90% przypadków jest facet. Każda dłuższa trasa jest pokonywana przez faceta (w tym czasie kobieta skroluje tiktoka, śpi lub narzeka). Nie idźmy w nowomowę, że kobieta i facet są tacy sami, bo NIE SĄ. Faceci mają naturalne predyspozycje biologiczne, które powodują, że zwyczajnie w większości przypadków prowadzą lepiej. Kobiety mają swoje inne koniki, nie muszą się siłować z facetami na prowadzenie auta, bo i tak przegrają.
kobiety_na_tory