17
2 godziny
temu

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak czy inaczej kobieta, bez komentarza :⁠-⁠)
(2026.06.26)

info

1  
  1
A jeszcze do tego była trzeźwa. Czas zakazać trzeźwym prowadzenia samochodów.
entuzjasta (2026.06.26)
Przynajmniej nie w tramwaj
(2026.06.26)

info

0  
  0
@kobiety_na_tory - sprawdź statystyki, mówią co innego chłopino
(2026.06.26)
quiz z tej okazji: co robiła podczas jazdy: 1.Poprawiała makijaż we wstecznym 2.szukała komóry bo dzwoniła mamusia 3.pisała esemeska do psiapsi bo tamta chciała namiary na pazury
nie wszystko co rude to złoto (2026.06.26)

info

3  
  0
Sprawdziłem, mówią dokładnie to co napisałem. Sprawdź statystyki kobiecino.
kobiety_na_tory (2026.06.26)
.... no i jeszcze kobiety są najlepszymi sędziniami piłkarskimi - zobacz wczorajszy mecz Niemcy - Ekwador
(2026.06.26)