Wybrany wątek opinii
Tzn drzewa wyciąć i poszerzyć drogę.
Do moderacji
Odpowiedz
4
15
Szczęśliwa kolejność..... najpierw drzewo, potem dachowanie, no I szpital... w mniej szczęśliwej opocji - drzewo, dachowanie, Dębica... kierowco zawsze staraj się ominąć te smutne miejsca i zostaw drzewa w spokoju- oczywiście zawsze możesz stanąć na dachu lub na głowie jeśli Ci niç mądrego nie przychodzi do łepetynki
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Grabarz.. - Albo całe życie przesiedzieć na tapczanie a i tak Dębicy nie ominiesz. Można żyć lub wegetować.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2