Wybrany wątek opinii
Kobiety to najlepsi kierowcy - tak twierdzą feministki. Faktycznie, potwierdza to fotka zamieszczona na stronie.
Do moderacji
Odpowiedz
12
22
A co potwierdzają fotki z wypadków, gdzie sprawcami byli mężczyźni (a jest ich zdecydowana większość)? Masz więcej takich genialnych przemyśleń? Twój wpis świadczy, że jesteś geniuszem intelektu?
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
Fotki nic nie potwierdzają, ale statystyki mówiące o tym, że jeśli jedzie samochód to w zdecydowanej większości jest prowadzony przez mężczyznę. Zauważ, że jeśli w samochodzie siedzi facet i kobieta, to za kierownicą w 90% przypadków jest facet. Każda dłuższa trasa jest pokonywana przez faceta (w tym czasie kobieta skroluje tiktoka, śpi lub narzeka). Nie idźmy w nowomowę, że kobieta i facet są tacy sami, bo NIE SĄ. Faceci mają naturalne predyspozycje biologiczne, które powodują, że zwyczajnie w większości przypadków prowadzą lepiej. Kobiety mają swoje inne koniki, nie muszą się siłować z facetami na prowadzenie auta, bo i tak przegrają.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
A jeszcze do tego była trzeźwa. Czas zakazać trzeźwym prowadzenia samochodów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@kobiety_na_tory - sprawdź statystyki, mówią co innego chłopino
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Sprawdziłem, mówią dokładnie to co napisałem. Sprawdź statystyki kobiecino.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
.... no i jeszcze kobiety są najlepszymi sędziniami piłkarskimi - zobacz wczorajszy mecz Niemcy - Ekwador
Do moderacji
Odpowiedz
0
0