Wybrany wątek opinii

Kobiety to najlepsi kierowcy - tak twierdzą feministki. Faktycznie, potwierdza to fotka zamieszczona na stronie.
(2026.06.26)
A co potwierdzają fotki z wypadków, gdzie sprawcami byli mężczyźni (a jest ich zdecydowana większość)? Masz więcej takich genialnych przemyśleń? Twój wpis świadczy, że jesteś geniuszem intelektu?
(2026.06.26)
Fotki nic nie potwierdzają, ale statystyki mówiące o tym, że jeśli jedzie samochód to w zdecydowanej większości jest prowadzony przez mężczyznę. Zauważ, że jeśli w samochodzie siedzi facet i kobieta, to za kierownicą w 90% przypadków jest facet. Każda dłuższa trasa jest pokonywana przez faceta (w tym czasie kobieta skroluje tiktoka, śpi lub narzeka). Nie idźmy w nowomowę, że kobieta i facet są tacy sami, bo NIE SĄ. Faceci mają naturalne predyspozycje biologiczne, które powodują, że zwyczajnie w większości przypadków prowadzą lepiej. Kobiety mają swoje inne koniki, nie muszą się siłować z facetami na prowadzenie auta, bo i tak przegrają.
kobiety_na_tory (2026.06.26)
A jeszcze do tego była trzeźwa. Czas zakazać trzeźwym prowadzenia samochodów.
entuzjasta (2026.06.26)
@kobiety_na_tory - sprawdź statystyki, mówią co innego chłopino
(2026.06.26)
Sprawdziłem, mówią dokładnie to co napisałem. Sprawdź statystyki kobiecino.
kobiety_na_tory (2026.06.26)
.... no i jeszcze kobiety są najlepszymi sędziniami piłkarskimi - zobacz wczorajszy mecz Niemcy - Ekwador
(2026.06.26)
Powrót do komentarzy