UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczęśliwa kolejność..... najpierw drzewo, potem dachowanie, no I szpital... w mniej szczęśliwej opocji - drzewo, dachowanie, Dębica... kierowco zawsze staraj się ominąć te smutne miejsca i zostaw drzewa w spokoju- oczywiście zawsze możesz stanąć na dachu lub na głowie jeśli Ci niç mądrego nie przychodzi do łepetynki

Grabarz..

Anuluj