UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Grabarz.. - Albo całe życie przesiedzieć na tapczanie a i tak Dębicy nie ominiesz. Można żyć lub wegetować.
@Grabarz.. - Albo całe życie przesiedzieć na tapczanie a i tak Dębicy nie ominiesz. Można żyć lub wegetować.