Krzewsk: fordem dachowali do rowu

19
05.03.2012
Krzewsk: fordem dachowali do rowu
fot. Witold Sadowski
Dziś (5 marca) około godz. 16.45 w miejscowości Krzewsk doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Osobowy ford dachował do rowu, na szczęście żadna z czterech podróżujących nim osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. Zobacz więcej zdjęć.
Fordem fiesta od strony Żurawca jechała czteroosobowa rodzina. Jak powiedział policjantom kierujący autem, w pewnym momencie nagle wyskoczyły mu na jezdnię trzy psy. Nie chcąc w nie uderzyć, ostro zahamował. Manewr ten spowodował, że pojazd zarzuciło i, koziołkując, wpadł on do przydrożnego rowu. Kierowca wydostał się szybko na zewnątrz i zanim przybyła pomoc, sam wyciągnął żonę i dwójkę dzieci z rozbitego forda. Wszyscy zostali przebadani przez zespół pogotowia ratunkowego. Jak się okazało, ani dorośli, ani dzieci nie musieli udać się do szpitala. Wszyscy z tego groźnie wyglądającego zdarzenia wyszli tylko z otarciami naskórka i lekkimi potłuczeniami.
   [fotoc]
   Przed odniesieniem poważniejszych obrażeń z pewnością podróżujących fordem uratowało to, że wszyscy jechali zapięci pasami bezpieczeństwa. Tuż po zdarzeniu na miejscu z pomocą pojawili się mieszkańcy pobliskich domów. Pomogli oni m.in. postawić auto na kołach. Oprócz zespołu pogotowia ratunkowego pracowali też strażacy z OSP Krzewsk i policjanci z elbląskiej drogówki. Badanie alkotestem pokazało, że kierujący fordem był trzeźwy. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był całkowicie zablokowany.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no to właściciel psów ma teraz problem
(2012.03.05)

info

0  
  0
poprawka- powinien mieć kłopot ale to dziwny kraj i kłopot będzie miał facet z forda; ((((
(2012.03.05)

info

0  
  0
A od kiedy kierujący miał prawo jazdy ? tak skasować auto to trzeba mieć talent.
(2012.03.05)

info

0  
  0
Że ten wypdek był groźny i powinni ucierpieć
tatamung (2012.03.05)

info

0  
  0
Wy ludzie myślicie troche co piszecie ?? NIKT NIE WIE KIEDY PSY MOGĄ WYSKOCZYĆ PRZEZ BEZMYŚLNYCH WŁAŚCICIELI! Już nie wspominając, że na wiosce !! Zastanówcie się nim cokolwiek napiszecie, bo i właśnie taki głupków jak wy może spotkać taka utrata np. auta!! Bardzo dobrze, że wszyscy są cali! A auta szkoda, bo do kasacji.
KasiaKrzewsk (2012.03.05)

info

0  
  0
jechalem tam 15min wczesniej biagaja tam psy. .. to wioska prawda!!! wzpadku bz nie byyyyylo jak by kierowca wolniej jechal napewno. jak to jest fiesta bez abs, ,i to jest to!!!! abs pomaga i nie pozwala na poslizg czy tp. .. i ta droga to jest szok masakra!!!!! wolniej ludzie!!! i ci co prawo jazdy macie malo czasu wolniej bedziemy zyc dluzej, ,. .
wolniej!!!!!!! (2012.03.05)

info

0  
  0
to prawda droga tam to wyglada jak po wojnie!!!! jest 2012 hallloo szok, ,, cale szczescie ze nic sie nie stALO wiecejj· · · · srac na auto to TYLKO RZECZ A TAAKA FIESTA TO CENA 500do 1000tys zl. cieszmz sie ze zyjecie auto bedzie nowe!!!! zaloba narodowa!!!!!
mafia (2012.03.05)

info

0  
  0
Widziałem jak tam jeżdza te burony droga prosta ile fabryka dała to nie furmanka
(2012.03.05)

info

0  
  0
wiecie co zygac sie chce jak czytam to co piszecie myslicie ze rozwina by niewiadomo jaka predkosc gdy dopiero co wyjechal z domu. .to nie byla F1 tylko ford jeszcze w dodatku stary. .. szkoda gadac on mieszka 100m od miejsca wypadku jak nie wiecie to bzdor nie piscie to wina psow a raczej wlascicieli ktorzy nie maja wyobrazni i puszczaja np. cos na podobie owczarka na pastwe losu by se polatal po drodze. .. .. nastempnym razem jak zaczniecie pisac samosady to zastanowcie sie 3 razy przed napisaniem czego kolwiek. .. .. !!!!!
HARLEY Krzewsk (2012.03.05)

info

0  
  0
Fajnie wygląda oceniam
(2012.03.05)

info

0  
  0