UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jechalem tam 15min wczesniej biagaja tam psy. .. to wioska prawda!!! wzpadku bz nie byyyyylo jak by kierowca wolniej jechal napewno. jak to jest fiesta bez abs, ,i to jest to!!!! abs pomaga i nie pozwala na poslizg czy tp. .. i ta droga to jest szok masakra!!!!! wolniej ludzie!!! i ci co prawo jazdy macie malo czasu wolniej bedziemy zyc dluzej, ,. .
wolniej!!!!!!!